Professional Supply 99% Surowe sterydy Anaboliczne proszki hormonów Półprodukty olejów iniekcyjnych, olejków ustnych, SARMS i peptydów.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySteroidy testosteronowe

Healthy Anabolic Seroid White Powder Testosterone Enanthate for Bodybuilding 315-37-7

Certyfikaty
dobra jakość Steroidy testosteronowe na sprzedaż
dobra jakość Steroidy testosteronowe na sprzedaż
Opinie klientów
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Im Online Czat teraz

Healthy Anabolic Seroid White Powder Testosterone Enanthate for Bodybuilding 315-37-7

Chiny Healthy Anabolic Seroid White Powder Testosterone Enanthate for Bodybuilding 315-37-7 dostawca
Healthy Anabolic Seroid White Powder Testosterone Enanthate for Bodybuilding 315-37-7 dostawca Healthy Anabolic Seroid White Powder Testosterone Enanthate for Bodybuilding 315-37-7 dostawca Healthy Anabolic Seroid White Powder Testosterone Enanthate for Bodybuilding 315-37-7 dostawca Healthy Anabolic Seroid White Powder Testosterone Enanthate for Bodybuilding 315-37-7 dostawca Healthy Anabolic Seroid White Powder Testosterone Enanthate for Bodybuilding 315-37-7 dostawca

Duży Obraz :  Healthy Anabolic Seroid White Powder Testosterone Enanthate for Bodybuilding 315-37-7

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: bulksteroid@ycgmp.com
Orzecznictwo: ISO,SGS
Model Number: 315-37-7

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 86 13026161792
Cena: Negotiable
Packaging Details: As required
Delivery Time: Within 24 hours after payment confirmed
Payment Terms: T/T, MoneyGram, Bitcoin, Paypal
Supply Ability: 500KG /Month
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
MF: C26H40O3 MW: 400.6
EINECS: 206-253-5 Wygląd: Biały krystaliczny proszek
MP: 34-39 ℃ Badania: 97,0% -102,0%
High Light:

selective estrogen receptor modulators

,

raw testosterone powder

Zdrowe anaboliczne seroidy Biały proszek Testosteron Enanthate dla kulturystyki 315-37-7

Email: bulksteroid@ycgmp.com

Whatsapp +86 13026161792

Skype: Live: 597878353

Słowa kluczowe: steroidy, hormony, serie testosteronu, Enanthate testosteronu, kulturystyka

1. Testosteron Enanthate Szczegóły:

Nazwa produktu Testosteron Enanthate
Synonimy

17 - [(1-oksoheptylo) oksy] androst-4-en-3-on; Androtardyl;

Największy 17-hydroksyandrost-4-en-3-on, 17-heptanian;

3-oksoandrost-4-en-17-ylowy heptanian;

Androst-4-en-3-on, 17-beta-hydroksy-, heptanian;

CAS 315-37-7
EINECS 206-253-5
MF C26H40O3
MW 400,6
Struktura molekularna
Temperatura topnienia 34-39 ° C
Specyficzna rotacja optyczna + 77 ° - + 82 °
Analiza 97,0% -102,0%
Wygląd Biały krystaliczny proszek
Stosowanie Testosteron Enanthate jest pochodną testosteronu (T155000), głównego hormonu jąder, wytwarzanego przez komórki śródmiąższowe. Testosteron Enanthate (Primoteston) jest jednym z najpopularniejszych produktów testosteronu na rynku. Jest bardzo skuteczny w budowaniu mięśni, spalaniu tłuszczu i zyskiwaniu siły. Jest także tani i łatwy do zdobycia. Testosteron sprawia, że ​​mięśnie zachowują więcej azotu, co z kolei sprawia, że ​​mięśnie syntetyzują białka lepiej, produkując większe mięśnie.
Uszczelka 1 kg / worek foliowy lub w razie potrzeby
Temp 2-8 ° C

2 . Testosteron Enanthate Oil Cook Recipe:

Typowa receptura 250 mg / ml na 100 ml bez BB
25 gram proszku testosteronu z etanolem (18,75 ml)
5 ml BA (5%)
76,25 ml oleju

Typowa receptura 250 mg / ml na 100 ml nr BB nr 2
25 gram proszku testosteronu z etanolem (18,75 ml)
3 ml BA (3%)
78,25 ml oleju

Typowa receptura 250 mg / ml na 100 ml
25 gram proszku testosteronu z etanolem (18,75 ml)
2mL BA (2%)
10 ml BB (10%)
69,25 ml oleju

3. Testosteron Enanthate COA:

Testuj przedmioty Specyfikacja Wyniki testu
Opis Biały lub biały krystaliczny proszek Zgodne
Identyfikacja ABC Odpowiadać
Temperatura topnienia 34-39 ℃ 34-39 ℃
Dokładny obrót + 77 ° ~ + 82 ° + 79,1 °
Bezpłatny kwas heptanowy Spełnia wymagania Odpowiadać
Organiczne zanieczyszczenia lotne Spełnia wymagania Odpowiadać
Analiza 97,0 ~ 103,0% 98,3%

4. Testosteron Enanthate Opis:

Testosteron Enanthate jest hormonem steroidowym pochodzącym z androgenu i występuje u ssaków i innych kręgowców, testosteron Enanthate jest głównie wydzielany w testach mailingowych i jajników u kobiet, chociaż niewielkie ilości są również wydzielane przez nadnercza, testosteron Enanthate jest zasadą męski hormon płciowy i steryd anaboliczny.

Enanthate testosteronu jest sterydem do wstrzykiwań na bazie oleju, przeznaczonym do powolnego uwalniania testosteronu z miejsca wstrzyknięcia (depot). Po podaniu, stężenie tego hormonu w surowicy będzie rosło przez kilka dni i pozostanie znacząco podwyższone przez około dwa tygodnie. Może upłynąć trzy tygodnie, zanim działanie tego leku całkowicie się zmniejszy. Do celów medycznych jest to najczęściej przepisywany testosteron, stosowany regularnie w leczeniu hipogonadyzmu i innych zaburzeń związanych z niedoborem androgenów. Ponieważ pacjenci zazwyczaj nie przyjmują takich zastrzyków, bardzo pożądany jest steroid o długim działaniu. Terapia jest wyraźnie wygodniejsza w porównaniu z propionianem estrowym, który wymaga znacznie częstszego harmonogramu dawkowania.

5. Korzyści z Enanthate testosteronu:

Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, w większości przypadków Testosteron-Enanthate zapewni Ci każdą ostatnią korzyść, jakiej możesz potrzebować lub pragnąć. W przypadku wzmacniacza wydajności można powiedzieć dokładnie to samo; w rzeczywistości Testosteron-Enanthate zapewni niemal każdą korzyść, jaką może przynieść steryd anaboliczny, ponieważ, jak pamiętacie, jest to jeden z najbardziej wszechstronnych hormonów.

Dzięki zastosowaniu testosteronu-enanthatu i zwiększeniu poziomu testosteronu w organizmie stworzyliśmy idealne pole gry, które będzie sprzyjało promowaniu masy i siły, a nie tylko masy, ale jakościowej tkanki mięśniowej. Ponadto, ponieważ jest on odpowiedzialny za dużą część całkowitej aktywności metabolicznej, nasza ogólna efektywność metaboliczna jest zwiększona, co pozwala nam bardziej skutecznie stracić nadmiar tkanki tłuszczowej lub zbudować więcej tkanki beztłuszczowej, jeśli tak sobie życzymy, bez nadmiernego dodatku tłuszczu towarzyszyć mu. Równie ważna Testosteron-Enanthate znacznie poprawi nasze możliwości regeneracji, a dla sportowców ma to ogromne znaczenie, ponieważ w procesie odzyskiwania osiąga się postęp; trening siłowy i stymulacja fizyczna to tylko to, ale to powrót do zdrowia po takich zdarzeniach powoduje, że ciało wraca do stanu silniejszego; z Testosteronem Enanthate jesteśmy w stanie zwiększyć ten czynnik.

Testosteron Enanthate przedstawia nam także inną bardzo użyteczną korzyść i pozostaje tak niezależnie od używanej formy testosteronu; zachowanie tkanki mięśniowej. Kiedy stosujemy dietę, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, masa mięśniowa zostanie utracona, ale jak wspomniano, im więcej masy mięśniowej posiadamy, tym większa jest nasza aktywność metaboliczna. Na szczęście testosteron chroni i zachowuje beztłuszczową tkankę, zwłaszcza gdy kalorie są niskie i spalany jest tłuszcz. Chroni się nie tylko tkankę mięśniową, ale również poprawia ogólny metabolizm, dzięki czemu mamy bardziej przyjemną sylwetkę, która spogląda na nas w lustrze.

6. Testosteron Enanthate Cykle i dawki:

Czy to w celu poprawy wydajności, łączenia lub cięcia, czy to w celu leczenia niskiego testosteronu będziesz ciężko znaleźć coś lepszego niż czysty testosteron i na szczęście dla ciebie to właśnie to jest Testosteron-Enanthate. Dla wzmacniacza wydajności zazwyczaj 500 mg tygodniowo Testosteronu Enanthate jest dobrą standardową dawką, szczególnie dla początkujących, ale także dla wielu doświadczonych weteranów. 500 mg tygodniowo może być używane bardzo bezpiecznie i z bardzo dobrymi wynikami i jest doskonałą podstawą dla każdego stosu sterydów anabolicznych; tak naprawdę, niezależnie od dawki, testosteron w ogóle jest zawsze najlepszym fundamentem. Podczas gdy 500mg to ilość, która zrobi dla ciebie więcej, niż możesz sobie wyobrazić, wielu z nich będzie uzupełniać więcej, a dawki sięgające 1000 mg tygodniowo nie należą do rzadkości wśród weteranów. Chociaż nie ma sposobu, abyśmy mogli zalecić takie dawki, wiele z nich wydaje się być w porządku z nimi, ale długoterminowe dowody i badania nie są w tym zakresie mówić z pewną pewnością. Co więcej, jak już wyjaśniliśmy, kiedy dawki wzrastają, rośnie prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych skutków, więc jeśli zdecydujesz się uzupełnić to wysokie, musisz zachować szczególną ostrożność. Dla przeciętnego człowieka, nawet w sensie hardcorowym, 1000mg na tydzień jest prawie tak wysokie jak on kiedykolwiek, na poziomie elitarnym, szczególnie w konkurencyjnych kulturystycznych dawkach może być znacznie wyższe, ale pewien poziom niepożądanej reakcji jest prawie gwarantowany, gdy robi.

Pamiętaj, że odpowiedzialne stosowanie będzie zawsze Twoim najlepszym przyjacielem, a odpowiedzialne stosowanie będzie obejmować okresy przerw w stosowaniu i będzie towarzyszyć temu dobry plan terapii post cyklu (PCT). Plan PCT ma na celu nie tylko normalizację organizmu, ale także stymulację produkcji niezbędnego hormonu testosteronu. Chociaż żadna PCT nie przywróci produkcji do 100%, to wyśle ​​cię na twoją drogę do tego znacznie szybciej niż bez, a im szybciej to osiągniesz, tym zdrowsze będziesz, jak również więcej twoich postępów będzie. utrzymany. Jakość PCT zawsze będzie zawierała SERM jakości, taki jak Nolvadex lub Clomid i często będzie zawierała bardzo korzystny hormon hCG.

7. Poleć proszki steroidowe:

Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7 250 mg / ml 300 mg / ml 400 mg / ml 500 mg / ml 600 mg / ml
Propionian testosteronu CAS: 57-85-2 100 mg / ml 200 mg / ml
Testosteron Sustanon 250 Zero 200 mg / ml 250 mg / ml 300 mg / ml 400 mg / ml
Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8 250 mg / ml 300 mg / ml
Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9 100 mg / ml 200 mg / ml
Trenbolon Enanthate CAS: 10161-33-8 100 mg / ml 200 mg / ml
Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0 100 mg / ml 150 mg / ml
Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-145 100 mg / ml 150 mg / ml
Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9 200 mg / ml 300 mg / ml
Dekanian nandrolonu CAS: 360-70-3 200 mg / ml 250 mg / ml
Nandrolon Fenylopropionian CAS: 62-90-8 100 mg / ml 150 mg / ml
Anavar CAS: 53-39-4 20 mg / ml 25 mg / ml
Dianabol CAS: 72-63-9 50 mg / ml
Winstrol CAS: 10418-03-8 50 mg / ml
Anadrol CAS: 434-07-1 50 mg / ml
Methenolone Enanthate (Primobolan) CAS: 303-42-4 100 mg / ml
Octan methenolonu CAS: 434-05-9
Turinabol CAS: 855-19-6

Etykietka:

http://www.nutritionsteroids.com/sale-9213709-trenbolone-enanthate-powder-muscle-gain-steroid-tren--parabola-for-fat-loss.html

http://www.nutritionsteroids.com/sale-9213455-sustanon-250-mixed-raw-steroid-powders-omnadren-sustanon-250-forbodybuilding.html

http://www.nutritionsteroids.com/sale-8763028-effective-oral-anabolic-steroids-dianabol-for-male-gain-muscle-and-keep-strength.html

http://www.nutritionsteroids.com/sale-7960689-equipoise-oil-raw-boldenone-undecylenate-bodybuilding-fitness-injection-eq.html

http://www.nutritionsteroids.com/sale-7999642-masteron- white-raw-steroid-powders-drostanolone-propionate-for-muscle-gaining-521-12-0.html

http://www.nutritionsteroids.com/sale-8773132-raw-steroids-powder-nandrolone-deca-durabolin-norandrostenolone-434-22-0.html

http://www.nutritionsteroids.com/sale-9213494-mesterolone-powder-male-enhancer-steroids-proviron-mesterolone-for-sexual-dysfunction-treatment.html

http://www.nutritionsteroids.com/sale-8011187-oral-anabolic-steroids-oxandrolone-powder-tablets-press-anavar-crystalline.html

http://www.nutritionsteroids.com/sale-7956292-drostanolone-antantate-master-enanthate-white-powder-fat -burning-steroids-472-61-1.html

http://www.nutritionsteroids.com/sale-7956521-anabolic-oral-steroids-stanozolol-winstrol-for-male-build-up-strength-muscle-building.html

Szczegóły kontaktu
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Cindy Steroids

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)