Professional Supply 99% Surowe sterydy Anaboliczne proszki hormonów Półprodukty olejów iniekcyjnych, olejków ustnych, SARMS i peptydów.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

Certyfikaty
dobra jakość Steroidy testosteronowe na sprzedaż
dobra jakość Steroidy testosteronowe na sprzedaż
Opinie klientów
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Im Online Czat teraz

Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

1 2 3 4
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD
Factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki : LSW
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 6500000-7000000
Rok założenia : 2011
pc Export : 80% - 90%
Wuhan Lianshangwang Technology Co., LTD założona w 1999 roku, jest krajowym przedsiębiorstwem o wysokich i nowych technologiach, specjalizującym się w badaniach, rozwoju, produkcji i handlu API i półproduktów hormonów steroidowych.

Jest wiodącym dostawcą produktów farmaceutycznych i półproduktów szczególnie dla serii Testosteron, serii trenbolonu i innych produktów farmaceutycznych i półproduktów specjalnie dla serii Testosterone, serii Trenbolone i innych.

Firma inwestuje duże fundusze i mózgi w dział badawczo-rozwojowy, aby badać produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i półprodukty, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku. Grupa badawcza wysokiego szczebla, zaawansowana aparatura i dobra atmosfera naukowa zapewniają jakość badań i rozwoju. Wszystkie produkty w zakładzie są owocem działu R & D. Nasze produkty osiągają zaawansowane standardy na rynku krajowym, z których wiele osiąga międzynarodowy standard.

Jego kapitał potwierdza ponad 100 milionów RMB. Zgodnie ze standardem GMP firma zbudowała zakład o powierzchni 10000 m2 wyposażony w zaawansowane urządzenia. Fabryka ma kompletny system QA i QC. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001. Posiadamy uprawnienia eksportowe i importowe, drobne produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i ich półprodukty dystrybuowane przez firmę są sprzedawane zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym i są wysoce zalecane przez naszych klientów. Aby dalej rozwijać rynek, pragniemy współpracować z wytwórnią i firmą handlową na całym świecie, aby zapewnić sobie pomyślną przyszłość.

Opowiadamy się za ideą przedsiębiorstwa, że ​​"ludzie na pierwszym miejscu, wiodą w rozwoju nauki i technologii, służąc społeczeństwu", nalegają na podjęcie drogi, która "łączy naukę i technologię jako małżeństwo", w oparciu o wysoki standard, nową technologię, wysoką jakość . mamy jedną partię talentów high-tech, którzy są przemysł chemiczny zarządza, produkuje, rozwija, wszelkiego rodzaju konta zawodowe i techniczne dla 30% całkowitej firmy, poświęca się na badania, rozwój, produkcję nowych wysokich -tech produktu, wprowadzaj produkty innowacyjne stale na rynek. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001.

Dzięki silnej sile technicznej, doskonałemu systemowi zarządzania jakością i doskonałej reputacji korporacyjnej, mamy wiarę klientów w kraju i za granicą. Nasze produkty osiągają międzynarodowy, zaawansowany poziom jakości, są sprzedawane do USA, Australii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Kanady, Brazylii, Tajlandii i tak dalej.
Opierając się na filozofii biznesowej "uczciwość, pragmatyzm, innowacyjność i rozwój", rozwijamy się wspólnie z naszymi klientami, uzyskując wygrane.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Cindy Wsp:+86 13026161792

Tel: 86-1887-2220-811

Faks: 86-027

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)