Professional Supply 99% Surowe sterydy Anaboliczne proszki hormonów Półprodukty olejów iniekcyjnych, olejków ustnych, SARMS i peptydów.

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /data/www/trade/tradeweb/protected/controllers/BaseController.php on line 4299 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /data/www/trade/tradeweb/protected/controllers/BaseController.php on line 4300
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowce farmaceutyczne

Pramipexole / Pramipexole Dihydrochloride Pharmaceutical Raw Materials for Parkinson Syndrome

Certyfikaty
Warning: Illegal string offset 'layout' in /data/www/trade/tradeweb/protected/components/SeoHtml.php on line 544 dobra jakość Steroidy testosteronowe na sprzedaż
Warning: Illegal string offset 'layout' in /data/www/trade/tradeweb/protected/components/SeoHtml.php on line 544 dobra jakość Steroidy testosteronowe na sprzedaż
Opinie klientów
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Im Online Czat teraz

Pramipexole / Pramipexole Dihydrochloride Pharmaceutical Raw Materials for Parkinson Syndrome

Chiny Pramipexole / Pramipexole Dihydrochloride Pharmaceutical Raw Materials for Parkinson Syndrome dostawca
Pramipexole / Pramipexole Dihydrochloride Pharmaceutical Raw Materials for Parkinson Syndrome dostawca Pramipexole / Pramipexole Dihydrochloride Pharmaceutical Raw Materials for Parkinson Syndrome dostawca Pramipexole / Pramipexole Dihydrochloride Pharmaceutical Raw Materials for Parkinson Syndrome dostawca Pramipexole / Pramipexole Dihydrochloride Pharmaceutical Raw Materials for Parkinson Syndrome dostawca Pramipexole / Pramipexole Dihydrochloride Pharmaceutical Raw Materials for Parkinson Syndrome dostawca Pramipexole / Pramipexole Dihydrochloride Pharmaceutical Raw Materials for Parkinson Syndrome dostawca

Duży Obraz :  Pramipexole / Pramipexole Dihydrochloride Pharmaceutical Raw Materials for Parkinson Syndrome

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: coco@yuanchengtech.com
Orzecznictwo: ISO,SGS
Model Number: 104632-26-0

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Packaging Details: As required
Delivery Time: 1-3 work days
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Supply Ability: Mass Stock
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
MF: C10H17N3S MW: 211,33
Wygląd: Biały do ​​złamanej bieli lub jasnożółty proszek Badania: 99,0% ~ 101,0%
PH: 2.8-3.4 MP: 288-290 ° C
Adres e-mail: coco@yuanchengtech.com WhatsApp: 86 18872220806

Farmaceutyczna klasa Pramipeksol / dichlorowodorek Pramipeksolu w zespole Parkinsona

Wuhan Lianshangwang Technology Co., LTD

Osoba kontaktowa: helena liu

coco@yuanchengtech.com

WhatsApp: +86 18872220806

1) Pramipeksol Detale

Nazwa produktu

Pramipeksol

Synonimy

(S) -4,5,6,7-tetrahydro-n6-propylo-2,6-benzotiazolediamina; (S) -2-amino-6-propyloamino-4,5,6,7-tetrahydrobenzotiazol; n'-propyl -4,5,6,7-tetrahydrobenzotiazolo-2,6-diamina; pramipeksol; (S) -2-amino-6- (propyloamino) -4,5,6,7-tetrahydrobenzotiazolotetrahydrobenzotiazol:

Dichlorowodorek Pramipeksolu; Pramipeksol Diclorohidrato Monohidrato

CAS

104632-26-0

EINECS

Nie dotyczy

MF

C10H17N3S

MW

211,33

Struktura molekularna

Właściwości chemiczne

Biały do ​​prawie białego krystaliczny proszek

Analiza 99%
Temperatura topnienia

288-290 ° C

Standard Standard korporacyjny
Stosowanie

Enancjomer (S) -pramipeksolu. s choroba (PD) i zespół niespokojnych nóg (RLS). [1] Czasami stosuje się go również jako metodę leczenia klasterowych bólów głowy i przeciwdziałać problemom związanym z dysfunkcjami seksualnymi doświadczanymi przez niektóre z leków przeciwdepresyjnych z selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).

Definicja

ChEBI: członek klasy benzotiazoli, który jest 4,5,6,7-tetrahydro-1,3-benzotiazolem, w którym atomy wodoru w pozycjach 2 i 6-pro-S są podstawione odpowiednio przez grupy aminowe i propyloaminowe .

Uszczelka 1 kg / torba foliowa

2) Pramipexole COA:

Przedmiotów Specyfikacja Wyniki

Postać

Białawy do białego krystaliczny proszek

Białawy krystaliczny proszek

Rozpuszczalność

Rozpuszczalny w wodzie i metanolu, słabo rozpuszczalny w etanolu (96%), prawie nierozpuszczalny w dichlorometanie

Zgodny

Identyfikacja

Specyficzny obrót -67-69.5 ° (w przeliczeniu na bezwodną)

-67.4

(2) IR: Spełnia wymagania.

Zgodny

(3) Test czystości optycznej

(4) Reakcja na chlorek

Przejrzystość

Jasne, nie głębsze niż Y6.

PH

2.8-3.4

2.9

Substancje pokrewne

Zanieczyszczenie A≤0,15%

0,03%

Zanieczyszczenie B≤0,15%

Niewykryty

Zanieczyszczenie C ≤0,15%

0,04%

Nieznane zanieczyszczenie pojedyncze ≤0,15%

0,07%

0,1% całkowitego zanieczyszczenia <0,5%

0,18%

Zanieczyszczenie D

Zanieczyszczenie D≤0. 5%

0,05%

woda

4,5% -6.5%

5,7%

Metale ciężkie

≤10 ppm

spełnia

Siarczan Popiołu

≤0,1%

0,04%

Analiza

99,0% ~ 101,0%

99,4%


3) Lek do leczenia zespołu Parkinsona

Chlorowodorek pramipeksolu jest rodzajem leków stosowanych w leczeniu zespołu Parkinsona. Należy do selektywnego agonisty receptora dopaminy niebędącego sporyszem. Został po raz pierwszy pomyślnie opracowany przez firmę Boehringer Ingelheim (Niemcy). Jest to leki na receptę agonisty receptora dopaminy stosowane w największej części świata. W maju 1997 r. Została po raz pierwszy zatwierdzona przez FDA do leczenia idiopatycznej choroby Parkinsona. Może zmniejszyć objawy i znak, i może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z lewodopą. Nazwa handlowa dobra sprzedawanego w Stanach Zjednoczonych to Mirapex, który jest pierwszym lekiem zatwierdzonym przez FDA w ciągu ostatnich sześciu lat w leczeniu zespołu Parkinsona. W 2007 r. Weszła na rynek w Chinach, a nazwa towaru to sifrol w leczeniu objawów przedmiotowych i podmiotowych idiopatycznej choroby Parkinsona, stosowanych samodzielnie (bez lewodopy) lub w połączeniu z lewodopą.
Dwie główne charakterystyki skuteczności chlorowodorku pramipeksolu w leczeniu choroby Parkinsona:
A. Może złagodzić objawy motoryczne choroby Parkinsona: choroba Parkinsona jest przyczyną z powodu niedoboru dopaminy wynikającego z utraty neuronu dopaminergicznego, co prowadzi do pojawienia się szeregu objawów, takich jak drżenie, sztywność mięśni, powolne ruchy i tak dalej. Chlorowodorek pramipeksolu może bardzo selektywnie wpływać na receptory dopaminergiczne D2 i D3, stymulując w ten sposób uwalnianie dopaminy w mózgu i łagodząc objawy motoryczne. Shannon i wsp. Wykazali, że chorzy na wczesną chorobę Parkinsona, którzy otrzymywali monoterapię pramipeksolem, mogą skutecznie kontrolować objawy ruchowe i utrzymywać codzienne życie. Podczas stosowania w skojarzeniu z lewodopą pramipeksol może skutecznie poprawić zarówno punktację ADL, jak i ocenę objawów ruchowych u pacjentów z zaawansowaną chorobą Parkinsona, a tym samym zwiększyć aktywność pacjentów z zaawansowaną chorobą Parkinsona.
B. może znacznie złagodzić objawy depresyjne związane z chorobą Parkinsona: chlorowodorek pramipeksolu jest rodzajem agonistów receptora D2, D3 dopaminy. Układ receptora dopaminy D3 może być związany z nastrojem i zachowaniem pacjenta. Ponieważ pramipeksol może selektywnie stymulować receptor D3 wyższą skutecznością agonistyczną niż receptory D2, może znacznie złagodzić objawy depresji. W badaniu Barone (Włochy) i wsp., Gdy pacjenci z chorobą Parkinsona byli leczeni pramipeksolem lub sertraliną, odsetek pacjentów ze złagodzonymi objawami depresji w grupie leczonej pramipeksolem był istotnie wyższy niż w grupie otrzymującej sertralinę. Naukowcy uważają, że agoniści dopaminy (pramipeksol) mogą zastąpić leki przeciwdepresyjne w celu leczenia depresji u pacjentów z chorobą Parkinsona.
Pramipeksol działa ochronnie na uszkodzone neurony, a także doskonale kontroluje objawy jittera. Ma najmniej skutków ubocznych w zakresie zespołu Parkinsona. Co więcej, ma duży zakres dostosowania leku w późniejszej fazie, co jest dobre dla następującego leczenia. Może zapobiegać uszkodzeniom nerwów spowodowanym długotrwałym stosowaniem lewodopy, opóźniając czas potrzebny do leczenia lewodopą, jak również zmniejszając dawkę lewodopy.

4) Poleć produkty:

Lek przeciwbólowy Benzokaina / Benzokaina HCL
Procaine / Procaine HCL
Lidocaine Base / Lidocaine HCL

Tetracaine / Tetracaine HCL

Prilokaina
Articaine HCL

Farmaceutyki Fenacetyna
Deksametazon sodu fosforan
Izotretinoina
Pregabalin
GBL
Furazabol THP
Lorcaserin
Carbergoline
Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne 1,4-butanodiol (BDO)
Oleinian etylu (EO)
Olej z pestek winogron (GSO)
Alkohol benzylowy (BA)
Benzylowy benzoesan (BB)
Gwajakol
SARM Aicar
Andarine / S4
Andarine / GTX-007
GW-501516 (cardarine)
LGD-4033
MK-677 / Ibutamoren / Nutrobal
MK-2866 / Ostarine
RAD-140
SR9011
SR9009
Sunifiram
YK11


5) Funkcje i cechy Pramipexole

Pramipeksol jest agonistą dopaminy, który bezpośrednio koreluje z hormonem prolaktyny. Wraz ze wzrostem poziomu dopaminy w organizmie poziom prolaktyny obniża się. Czyni to poprzez bezpośredni wpływ na receptor D3 dopaminy. Chociaż działa również na receptor D2, jego powinowactwo do receptora D3 jest siedem razy większe niż jakiegokolwiek dotychczasowego agonisty dopaminy.

Wpływ Pramipeksolu na receptor D3 ma silny wpływ na układ nerwowy, dlatego jest stosowany w leczeniu choroby Parkinsona, aw niektórych przypadkach choroby Alzheimera. Poprzez działanie na receptor D3, Pramipexole wpływa również na seksualne zainteresowanie i aktywność mężczyzny. Prolaktyna jest po części bezpośrednio odpowiedzialna za okres refrakcji mężczyzny, który odnosi się do czasu potrzebnego do wyzdrowienia z aktywności seksualnej, tak aby wydajność mogła ponownie nastąpić. Obniżając poziom prolaktyny poprzez zwiększenie dawki dopaminy, lek Pramipexole może bezpośrednio zmniejszyć okres refrakcji prowadzący do częstszego wykonywania czynności seksualnych.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem.

Jesteśmy profesjonalnym producentem od ponad 15 lat, cieszymy się dobrą reputacją w handlu globalnym.

Większość naszych produktów ma standard USP i jest dostępna w każdej chwili; dobrej jakości i wysokiej czystości powinieneś się cieszyć.

Ważne jest, aby wybrać partnera biznesowego, który może zaoferować konkurencyjną cenę

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

coco@yuanchengtech.com

WhatsApp: +86 18872220806

Szczegóły kontaktu
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Cindy Steroids

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)